Ja til RAB-registreringen.Ja til forskning i komplementær behandling.
Underskrifter
RAB
Et borgerforslag kræver 50.000 underskrifter. Pt er der 3750 underskrifter efter en stor indsats fra min side. Jeg ville ikke selv kunne stå for at skaffe så mange underskrifter, jeg bruger min fritid på dette.
Pointen er at man kommer meget bredere ud med et borgerforslag, og der kan være flere medunderskrivere til at støtte op om det, tænker at der også må være nogle organisationer, massage mv. Der burde støtte op om det via. Deres netværk?
Please comment on this petition
Ændring sker ikke ved at forblive tavs.
Skaberen af denne underskriftindsamling stod frem og handlede. Vil du gøre det samme?
Andre underskriftsindsamlinger, som du kunne være interesseret i
Vi tilbyder at hoste online underskriftindsamlinger. Lav en professionel online underskriftindsamling ved hjælp af vores kraftfulde tjeneste. Vores underskriftindsamlinger bliver nævnt i medierne dagligt, så at oprette en underskriftindsamling er en fantastisk måde at blive set af offentligheden og beslutningstagere.